Umów wizytę już dziś!
serwis-ogumienia

Serwis ogumienia

Serwis ogumienia w naszym warsztacie to kompleksowe usługi związane z ogumieniem samochodowym. Nie tylko wymieniamy opony, a także naprawiamy wszelkie defekty, które z czasem pojawiają się na nich. Gwarantujemy także fachowe doradztwo naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje nas najwyższa jakość usług, która jest wynikiem zastosowania najnowocześniejszego sprzętu oraz stale doskonalącego się personelu. Poniżej znajduje się szczegółowy wykaz usług związanych z ogumieniem, które wykonujemy:

OBSŁUGA SYSTEMU TPMS

Do naszych usług zalicza się obsługa systemu TPMS (Tire Pressure Monitoring System), który monitoruje ciśnienie w oponach. Często po wymianie opon należy sprawdzić pracę systemu TPMS czy podczas montażu opon nie doszło do jego uszkodzenia. Prawidłowa i bezawaryjna praca systemu TPMS to większe bezpieczeństwo i komfort dla kierowcy.

PRZECHOWALNIA OPON

Świadczymy również usługi przechowywania opon. Znajdują się one w odpowiednio przygotowanym magazynie, gdzie wszystkie wymogi techniczne oraz zalecenia producentów są spełnione. Pozwala to na zachowanie właściwości opon przez cały czas, przez który są składowane. Jesteśmy gwarancją bezpieczeństwa Państwa opon oraz felg.