Umów wizytę już dziś!
stacja-kontroli-pojazdow

Stacja kontroli pojazdów

Wiemy, że bezpieczeństwo osób uczestniczących w ruchu drogowym jest najważniejsze. Dlatego nasi pracownicy przeprowadzą badanie stanu technicznego Twojego pojazdu. Nasza stacja kontroli pojazdów obsługuje pojazdy do 3,5 tony. Są to m.in. samochody osobowe, motorowery, kłady, motocykle, ciągniki rolnicze itp. Jesteśmy w stanie przeprowadzić oględziny stanu blacharskiego, zawieszenia, układu hamulcowego, stanu ogumienia oraz innych, równie istotnych podzespołów eksploatacyjnych. Zbliża się termin przeprowadzenia przeglądu? Lepiej trafić nie mogłeś.

Zastanawiasz się nad kupnem samochodu? Pojazd jest za tani jak na swój model? Boisz się późniejszych inwestycji w świeżo zakupiony pojazd? Pojazd nie funkcjonuje jak należy? Odwiedź naszą stację kontroli pojazdów. Przeprowadzimy badanie techniczne, które pozwoli Ci podjąć ostateczną decyzję kupna pojazdu, co uchroni Cię przed nerwami i wydatkami.

Więcej informacji dot. wyposażenia naszego serwisu oraz stacji diagnostycznej znajdziecie Państwo w zakładce Stacja Kontroli Pojazdów.