Umów wizytę już dziś!
pomoc-drogowa

Pomoc drogowa

Dla naszych stałych i nowych klientów świadczymy usługi codziennej pomocy drogowej. Jeśli Twój pojazd odmówił posłuszeństwa w trasie lub pod domem, wpadłeś do rowu lub miałeś stłuczkę zadzwoń do nas i skorzystaj z usługi Assistance. Jesteśmy dostępni dla Państwa codziennie.

Wyróżnia nas dbałość o rzetelne, staranne i bezpieczne dostarczenie powierzonego nam samochodu do warsztatu, gdzie następnie przejdzie naprawę. Nasza pomoc droga obejmuje całą Polskę, a także i Europę (m.in. Słowacja). Wyceny kursu dokonujemy zawsze indywidualnie, przed wykonaniem usługi.

OFERTA
  • Holowanie pojazdów;
  • Wyciąganie pojazdów zakopanych w śniegu lub błocie;
  • Transport nietypowych ładunków (wózków widłowych, minikoparek czy sprzętu budowlanego);
  • Dowóz paliwa;
  • Wymiana koła.

Nasza pomoc drogowa to najnowocześniejsze lawety, dzięki którym mają Państwo pewność, że Wasze samochody są w rękach profesjonalistów i specjalistów. Na terenie naszej firmy znajduje się duży, monitorowany plac, który pełni funkcję parkingu. Dodatkowo oferujemy Państwo pakiet z naprawą pojazdu, dzięki czemu nie musicie Państwo poszukiwać warsztatu samochodowego, który podejmie się naprawy. Oferujemy także wynajem aut zastępczych na czas naprawy Państwa auta.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Assistance.